Ralph Lauren Italia nepavyksta Dianna agron

Naujausi Ralph Lauren Italia grads debiutinis veislių at n

Ranya buvo naudojamas nešioti vieną dizainerės amanda cleary anketa suknelės.Modeliu vėlavimas reiškė dalį cleary pasirinkimo, su audinio, kuris siūlo išjungti upinių ungurių odos vibe, nebus padaryti jį į šou.Ir aš maniau, kad jis tai padarė šou, one for kuri cleary ir jos kolega dailės akademijos universiteto mados dizaino studijų pakopos studentams praleido visą savo vasarą rengiasi.

Per valandą į bryant park palapinė, marquee vieta kalifornijos mados savaitėje, pradės pildyti su klientais nariams.

Iš metų į metus, nes 2005 m frisco remiantis meno ir dizaino mokykla premjera jos viršų magistro laipsnį mados kolekcijos absolventų niujorko mados savaitė ktt šou.Tikslas, paskelbta simonas ungless, žinoma, direktorius mada, yra gauti mokslininkai pasirengę pasaulyje už akademinės bendruomenės ribų, ir juos beprecedenčio etape tik baigė naujų veidų prieinama.

Teoriškai poveikio ir įprastinių ty tokių darbo vietų.

‘Grįžtant aštuonias dienas, Jie yra dalis nuo žemės iki proceso, Nesaugi, kad eina į pasirengimą šou.Susipažinimui su chaoso, ungless turėjo.

Per pastaruosius kartus, daugelis akademijos studentams, kurie atidengtu kolekcijas stiliaus savaitės šou nusileido darbas firmų niujorke, kaip didelių vardų, pavyzdžiui, calvin klein, donna karan ir ron lauren.

Akademijos ghezzispa klasė 2009 m taip pat bet prieš jį, visi mokinių diržų rūšių jau įpjovomis su aukščiausios pakopos stažuočių projektavimo firmų, tokių kaip elie tahari ir zac posen.

‘Jie negali Sėdėkite Telefonas’

Ryžiai, tiksliai parodo, kaip jis būtų karūnavimo pasiekimus už bet mados mokyklos absolventas.Bet kadangi grupės, tai gali būti kažkas daug daugiau.

‘Nepaisant to tikrai, ‘ tikiuosi, kas nors iš tikslinės auditorijos pastebi savo darbą.’Tikrai deimantas mūsų aprašymai, reikėdavo darbą, Sutartinė Karos Sennett, labiausiai MFP grads ir dizaineriai.

Cleary turi iš omenyje statymų naudą, jei tik ne jo nugaros, bent prieš paskutinio modelio metu statramsčiai off.

‘Jums reikės būti patvari, kaip įmanoma.Mes konkuruoja su daugeliu žmonių, kurie taip pat konkurencingos ir neseniai baigusieji studijas, ji tikėjo.

Mokytojai ir mokiniai yra vilčių, nors jie taip pat žino žaidimas yra daug sunkiau, nei ji kažkada buvo.

‘Jie žino, kad jie negali sėdėti produkto komplektacijoje.Niekas ketina skambinti, aprašyta ungless, mokytojai direktorius.’ Mes visi esame šiek tiek atsargiau, Bet vilties.Mūsų pramonė vystosi,

Tai dieter, tiesą sakant.Ši ekonominė griūtis apkarpomas tuo drabužių pramonėje.Vartotojų tyrimų bendrovė ‘npd group citatos pritaikytas drabužių pardavimai per pirmąjį 2009 metų pusmetį sumažėjo 11, 4 procentų, palyginti su prieš metus.

Leave a Reply