Ralph Lauren Italia šepečiu arba plieno vata Jie gali

Iš naujo atrasta ateities nuraminti į acura tsx vagono

Dalykas tai kainuos?Norėdami pradėti kaina yra $ 30.960, Ir tikrai variantas / atnaujinimas yra $ 3, 650 kompiuteriai Pakuotės Įskaičiuota bandymo automobilį.Kaip patikrinti kaina buvo $ 35, 470.

Reikalingi numeriai:2. 4 stu, 16 įtaisą, IVTEC pagal keturių cilindrų gamina201 AG, ​​170 svarų pėdų sukimo.Penki greitis iš karto.106, 4 ir bazės.3599 £ pažaboti didelio krovumo.Nulis ir 60 8, 0 vertybinių popierių ir biržos komisija aisiais. (Chronometrą).22 Miestas / 30 kelių MPG (Aplinkos apsaugos agentūra).Krovinių sritys:25, 8 / 60, 5 kubinių pėdų galinius atlošų aukštyn / sulankstyti.

Ne visi savo vieną.

Kiekvieną kartą aš gauti naują vagoną įvertinti, aš negaliu padėti, bet atsimenu, kai combi Ralph Lauren Polo Italia buvo bendro žvilgsnio į tautos keliuose.

Matydamas acura naujo 2011 tsx sport wagon mano baleto bateliai pradėjo vėl mane ant vieno iš šių metafizinių keliones laiku atgal.Man labai patinka matyti, mano smegenys pradėjo kasti savo dėl vaizdajuosčių ir pradėjo atkurti vieną iš kelių kelionę iš pensilvanijos į floridą.

Mes buvome ant atskirų transporto priemonių kelyje su kitos šeimos, kasykloje mikroautobusų ir kai kurių kitų šeimos ankstyvojoje 1980 chevrolet caprice turtas universalas.

Tai dalykas buvo toks didelis, jo galinis bamperis dar buvo pensilvanijoje, kai priekis kirto sieną idaho.

Ir įgijo bjaurus kaip ir gavo didelis a pasipūtęs blob iš lakštinio metalo, stiklo ir kad savarankiškai klijuoti vinilo medžiaga atrodo odrobineczkę kaip medis, kol saulė pradeda išnyks ją. (Kuris įvyko maždaug šešias minutes po pikapas paliko dylerio salone. )

Aš neįsivaizduoju, kaip mano smegenys veikia, bet, kad aš esu gana įsitikinęs, kad tsx sportas vagonas apsvaiginimo stiliaus sukėlė mano prisiminimus.Cadillac cts sportas universalas gerbėjai gali nesutinkate, bet aš manau, kad tsx yra pirmasis automobilis, kuris pasirodo geriau kaip nei sedanas universalas.

Jei aš būčiau ralph lauren ar architektas, galėčiau paaiškinti, kodėl tsx sportas vagonas anketa linijos ir kreivės ir raukšles dirbti taip pat kartu.Bet aš tik schlub, kuris aptaria tsx sportas vagonų ir mato kietas.Poliruotas.Gražus.

Matau, kad per šių tsx, taip pat į išorę.Tuo gauti visi frankas o.Gehry ish jus atsitiktinai, aš myliu būdą metalo akcentai Ralph Lauren Italia smigimas iki iš konsolės ir centrinė konsolė į jusline lenkta prietaisų panelis, sukurdami žuvėdra neįtikėtinai nepriekaištingai sklandymo per orą vaizdų.

Acura neleidžia formą koziris procesą.Į tsx programomis, yra įskaitomi iš pirmo žvilgsnio, jo jungikliai ir valdikliai lengva pasiekti ir valdyti.Net jo universalūs surinkti vieną iš šių funkcijų niekas reikalingų, kad vis dėlto tapo beveik visur prabangių automobilių yra puikus vietoje ir veikia intuityviai.

Taigi nėra kito tsx sportas universalas.’Honda’ visada yra žinomas dėl pastatų bei manierų ir dailiai inžinerijos ir įrengtos transporto priemonės, ir ji padarė Acura markės stumti tvarkymą ir prabanga šiek tiek toliau.Tos savybės yra visi atkartota tsx sport wagon.

Pavyzdžiui, sport wagon patenka tik dvi konfigūracijų:Gerai įrengtas ir labai gerai įrengtas.Dėl savo $ 31.000 bazinių palūkanų normų, Tai internetinis žaidimas Universalas pristato goodies nužudė.Čia galite rasti below-Odinė sėdynių apdaila, palydovinės televizijos pc radijas su usb garso įvesties, sužadintų galios priekinėms sėdynėms, automatiškai mobilusis telefonas nuorodą, šildomos duris ir dekoratyviniai didinamuoju didinamuoju sieninį laikiklį veidrodis, automatinis tamsos galinio vaizdo tuštybė didinamuoju kopiją, rūko gizmos, xenon automobilių priekiniai žibintai, o galios stoglangis.

Vienintelis atnaujinti lengvai gauti yra 3650 $ taikomieji mokslai paketas.Paketas yra sudaryta iš maitinimo bagažinės, galinio vaizdo vaizdo dslr priežiūros vaizdo kamera, krypties nustatymo sistemą su 8 colių ekranu ir realaus laiko eismo ir oro sąlygas, ir šeimyna kalibro erdvinio garso sistema.Į 10 garsiakalbiai apima dvd grotuvu ir 15 gb kietąjį diską galima saugoti daugiau nei 3500 dainų, be acura.

Skirtingo tipo saugojimo gali būti labiau domina sportas wagon pirkėjų:A tsx yra 25, 8 kubinių pėdų krovinių skyriaus maitinimui jo galinės sėdynės ir 60, 5 kubinių pėdų krovinio talpa su 60/40 padalyti galinius atlošą sulankstyti.

Leave a Reply